Jaroslav Veris (Zamazal)
Vzpomínka na rok 1968
Id: 423701
kombinovaná technika, koláž/olej/karton, rozměr 46 x 43,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 455x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč