Jaroslav Veris (Zamazal)
Z Francie
Id: 96804
olej/karton, rozměr 32 x 77 cm, signováno vlevo dole, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 1790x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 050 Kč