Jaroslav Veris (Zamazal)
Zima na Vltavě
Id: 413
olej/karton, rozměr 43 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 1948, obraz i rám v perfektním stavu
zobrazeno: 2878x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč