Jaroslav Veris (Zamazal)
Zima na Vltavě
Id: 74404
olej/karton, rozměr 43 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 1948, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2286x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 500 Kč