Jaroslav Věšín
Kočovníci
Id: 122801
olej/plátno, rozměr 19,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, rámováno, obraz i rám ve zcela původním dobrém stavu viz foto, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 6016x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
64 500 Kč
Příhozy: 72