Jaroslav Věšín
Lovecká scéna
Id: 69901
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vlevo dole, popis, dekorativně adjustováno, původní stav, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové přiložen
zobrazeno: 6812x
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
92 000 Kč