Jaroslav Věšín
Jezdec u pramene
Id: 141701
olej/plátno, rozměr 46 x 74 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, značně poškozený rám, na zadní straně štítek Maximiliána Duchka potvrzující originalitu obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 7389x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
405 000 Kč
Příhozy: 114