Jaroslav Věšín
Projížďka
Id: 343906
olej/dřevo, rozměr 20,5 x 36,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 3212x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
71 000 Kč