Jaroslav Věšín
Zimní lov
Id: 315901
olej/plátno/karton, rozměr 53,5 x 76,5 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, dekorativně rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 7092x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
69 000 Kč