Čas na serveru 16:37:59

Jaroslav Vlasák
Astrální oblast

Id: 519903

Astrální oblast

  •  / Astrální oblast / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 437x

Vyvolávací cena:

9.9.2024, 19:56:00

20.8.2024 0:02 5 000 Kč