Jaroslav Vlasák
Astrální oblast
Id: 519903
kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 456x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
9.9.2024, 19:56:00
20.8.2024 | 0:02 | 5 000 Kč |