Jaroslav Vlasák
Entita
Id: 510102
kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 95 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 2812x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč