Jaroslav Vlasák
Euforie
Id: 438102
kombinovaná technika, olej/akryl/karton, strukturální malba, rozměr 90 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 46694x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
29 000 Kč