Jaroslav Vlasák
Fata morgana
Id: 472302
kombinovaná technika, olej/akryl/plátno, rozměr 65 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 1445x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč