Čas na serveru 16:33:16

Jaroslav Vlasák
Horizont poznání I

Id: 519901

Horizont poznání I

  •  / Horizont poznání I / Jaroslav Vlasák

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 85 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 6066x

Vyvolávací cena:

15 000