Jaroslav Vlasák
Mentální projekce
Id: 411504
kombinovaná technika/karton, rozměr 45 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 2312x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 100 Kč