Jaroslav Vlasák
Návrat fantazie
Id: 510101
kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 625x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 700 Kč