Jaroslav Vlasák
Numinózní zážitky
Id: 461501
kombinovaná technika, olej/akryl/deska, strukturální malba, rozměr 85 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 1997x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 000 Kč