Jaroslav Vlasák
Okno
Id: 438101
kombinovaná technika olej/akryl/dřevo, rozměr 92 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole
zobrazeno: 492x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 500 Kč