Jaroslav Vlasák
Orátio
Id: 530802
kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 415x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
14.10.2024, 21:26:00
14.10.2024 | 21:18 | 3 500 Kč |