Jaroslav Vlasák
Psychadelic meditation II.
Id: 381205
kombinovaná technika malba/deska, rozměr 75 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 1356x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 600 Kč