Jaroslav Vlasák
Zdroj
Id: 461502
kombinovaná technika, olej/akryl/deska, strukturální malba, rozměr 85 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 727x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 500 Kč