Jaroslav Vožniak
Abstrakce
Id: 165303
strukturovaná malba/deska, rozměr malby 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
zobrazeno: 2847x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 58