Jaroslav Vožniak
Bílá abstrakce
Id: 275204
malba/papír/podloženo kartonem, rozměr 100 x 69 cm, značeno vpravo dole, po okrajích poškozeno popraskáním, oděrky na rámování, stav viz foto
zobrazeno: 1403x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč