Jaroslav Vožniak
Objekt
Id: 316606
asambláž/koláž/deska, rozměr kazety 44 x 55,5 x 8 cm, neznačeno, původní adjustace, původní stav, silně zaprášeno, lokálně poškozeno, původem ze sbírky malíře Karla Chaby (dar autora příteli)
zobrazeno: 1733x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 500 Kč