Jaroslav Zajíc
Dívčí akt
Id: 243604
olej/sololit, rozměr 100 x 72 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování, oděrky v malbě, stav viz foto
zobrazeno: 2524x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 000 Kč
Příhozy: 55