Čas na serveru 02:18:20

Jaroslav Zelenka
Rozkvetlá louka

Id: 456001

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Jaroslav Zelenka

olej/karton, rozměr 49 x 63,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1266x

Vyvolávací cena:
5 800

9 800