Jaroslava Pešicová
V klobouku
Id: 185018
litografie/papír, rozměr ve výřezu 65 x 48 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 7/40, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1404x
Vyvolávací cena:
400 Kč
700 Kč