Jean-Baptiste Camille Corot
Setkání na cestě
Id: 53101
olej/plátno, rozměr 37 x 46 cm, značeno vpravo dole Corot, obraz ve zcela původním stavu, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz se prodává bez jakéhokoliv posouzení
zobrazeno: 7220x
Vyvolávací cena:
48 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 61