Jean-Jacques Henner
Portrét dívky v červeném
Id: 281305
olej/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 6285x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
150 000 Kč
Příhozy: 127