Jindra Husáriková
Artisté
Id: 49303
olej/dřevo, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 2017x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
18 500 Kč