Jindra Husáriková
Dva klauni
Id: 439802
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 55 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 715x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 001 Kč