Jindra Husáriková
Na vodě
Id: 372908
litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 31,5 cm, značeno, popsáno, datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 464x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč