Jindra Husáriková
S rybou
Id: 284505
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 50 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, otluky na rámu
zobrazeno: 1413x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 000 Kč