Jindra Kocourek
Cirkus Čechie
Id: 364001
kombinovaná technika/malba/karton, rozměr viditelný 22 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 1550x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč