Jindra Kocourek
FORD
Id: 380905
olej/deska, rozměr 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, novodobě rámováno
zobrazeno: 2390x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 110 Kč