Čas na serveru 13:11:18

Jindra Kocourek
NSU Max (1954)

Id: 489606

NSU Max (1954)

  •  / NSU Max (1954) / Jindra Kocourek

olej/sololit, rozměr 28 x 29 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 260x

Vyvolávací cena:

7 100