Jindra Kocourek
Santiago de Cuba
Id: 453603
olej/karton, rozměr 32,5, x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 711x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 800 Kč