Jindra Kocourek
Slet dopravních prostředků
Id: 364003
kombinovaná technika/karton, rozměr viditelný 39 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokální odřeniny v malbě
zobrazeno: 2203x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 600 Kč