Jindřich Bubeníček
Český Krumlov
Id: 42803
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 54 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, kvalitní řezaný rám, vše ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2437x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč