Jindřich Bubeníček
Město nad řekou
Id: 39
rozměr 63 x 55 cm, akvarel, signováno PD, datováno 1908, zaskleno, obraz i rám v původním pěkném stavu
zobrazeno: 3559x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
17.7.2012, 20:00:00
17.7.2012 | 19:48 | 6 000 Kč |