Jindřich Fürst
Rybník u Křince
Id: 152005
olej/karton, rozměr 41,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1910, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 2369x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč