Jindřich Fürst
U stavidla
Id: 420302
olej/karton, rozměr 42 x 53 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 778x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč