Jindřich Fürst
U vody
Id: 112721
olej/karton, rozměr 29 x 35 cm, signováno vpravo dole, rámováno, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 13063x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč