Jindřich Fürst
Zasněžené hory
Id: 66301
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, nesignováno, rok vzniku kolem 1935, v minulosti drobně restaurováno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2563x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč