Jindřich Hegr
Čas spánku
Id: 30403
kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3035x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 500 Kč