Jindřich Hegr
Želivský klášter
Id: 62001
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4201x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč