Jindřich Procházka
Na plácku za domem
Id: 113908
akvarel/lepenka, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2656x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 509 Kč