Jindřich Procházka
Na poli
Id: 147505
akvarel/papír rozměr ve výřezu 16,5 x 12 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1638x
Vyvolávací cena:
400 Kč
1 600 Kč