Jindřich Šimek
Přeháňky
Id: 66701
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1941, zaskleno, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 4771x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 100 Kč