Jindřich Štyrský
Andělé
Id: 394403
tuš/papír, viditelný rozměr 26,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3192x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 98